Domovská stránka > Dokumenty > Certifikáty a prohlášení

Certifikáty a prohlášení

Prohlášení o shodě a prohlášení o vlastnostech
   V této sekci naleznete obecná prohlášení na standardní spojovací materiál. Jedná se hlavně o prohlášení o shodě a prohlášení o vlastnostech. Jsou to obecně platná prohlášení na standardizovaný materiál. Jsou proto volně ke stažení a dají se použít i zpětně na již odebrané zboží za předpokladu, že se skutečně jedná o zboží dodané firmou Valenta ZT s.r.o.
 
   Pokud potřebujete jiný certifikát nebo potřebujete přímo doklad na nějaké specifické zboží, nahlédněte prosím do následující stránky nazvané "Zakázková certifikace".
 
   Tyto soubory jsou zde uloženy ve formátu PDF, který lze přečíst pomocí volně šiřitelného programu Adobe Reader. Stáhnou si ho můžete zdarma přímo od výrobce na jeho oficiálních stránkách

Prohlášení o shodě:


Prohlášení o vlastnostech:  

(CE)

Prohlášení o nařízení REACH a RoHS3: 


Tento certifikát potvrzuje, že společnost Valenta ZT je zapojena do systému sdruženého plnění EKO-KOM pro zajištění zpětného odběru a využití odpadu z obalů dle platných zákonů.

Kontaktujte nás
Jméno a příjmení *
Název firmy
IČO
E-mail *
Telefon *
Text dotazu *
Položky s hvězdičkou jsou povinné.
   © 2020   |   Valenta ZT s.r.o.   |   Nedomická 494 , Všetaty   |   Registrováno : MS Praha, oddíl c, vl. 86821   |   +420 315 698 020   |   prodej@valentazt.cz 
Vytvořila internetová reklamní agentura Animato