Domovská stránka > Katalog > Tesařské kování

Tesařské kování

   Sortiment tesařského kování je dalším druhem spojovacího materálu, který vedeme skladem a zde na našich stránkách je rozdělen na kotevní prvkyostatní typy kování. V sekci kotevních prvků naleznete různé druny kotevních patek, patek pilíře, kotvících hrotů, botek a profilů. V druhé sekci pak naleznete úhelníky, spojovací a styčníkové desky, třmeny a jiné druhy kování různých druhů a velikostí.
 
   Tyto výrobky slouží mimo jiné k ukotvení dřevostaveb, jejich částí a jiných dřevěných výrobků, dále také pro zpevnění jinak málo pevných konstrukcí nebo materálů v místech, kde je to potřeba.

Plakáty tesařského kování

   Jako podporu prodeje tesařského kování nabízíme zaslání plakátů viz náhledy dole. Plakáty jsou poměrně velké, mají rozměr B2 (500x707mm), a jsou určeny k vyvěšení na viditelné místo ve Vaší prodejně pro rychlý přehled v našem sortimentu tesařského kování. Plakáty jsou tři, jeden pro kotevní prvky jakou jsou kotevní patky a patky pilíře, druhý pro hroty a vruty do zemně, a na třetím jsou úhelníky, spojovací desky a ostatní tesařské kování.
   V případně zájmu o tyto plakáty nás prosím kontaktujte.
Náhled na náše plakáty kotevních prvků:
(podrobnosti naleznete přímo v katalogu)
Náhled na propagační plakáty k tesařskému kování

Kontaktujte nás
Jméno a příjmení *
Název firmy
IČO
E-mail *
Telefon *
Text dotazu *
Položky s hvězdičkou jsou povinné.
   © 2020   |   Valenta ZT s.r.o.   |   Nedomická 494 , Všetaty   |   Registrováno : MS Praha, oddíl c, vl. 86821   |   +420 315 698 020   |   prodej@valentazt.cz 
Vytvořila internetová reklamní agentura Animato